Stūrītis no paradīzes.

Pirmais ar ko sākšu  – Simttūkstoss buču Sabīnēm svētkos. :*  lai šī diena izdodas īpašāka nekā citas ¨normālās¨ dienas. 🙂

Un tad variāk par manu pagājušo nedēļu.

Tas bija tieši tas, kas man bija vajadzīgs pēc 3īs mēnešu dzīvošanās viscaur ieasfaltētā pilsētā – redzēt kko no zaļuma, kko no dabas. 🙂
Ehh, tikai daudz ir ko teikt un tai pat laikā varu teikt tikai kaut ko līdzīgu ¨aī, waū, ūu¨ jo to skaistumu brīžiem vārdos vienkārši nevar aprakstīt.
7dienas iekš Roča´s rajona. Dzīvojām mēs mazā pludmalēs pilsētiņā La Palom´ā, taču uzvietas jau nebut nesēdējām. Bijām gan Cabo Polonio, gan Punta del Diablo (tur palika daļa manas sirds, iemīlējos tajā skaistajā pludmalē), gan Santa Teresa, kā arī La Pedrera. Nu jā. Šie nosaukumi jums dorši vien neko daudz neizsaka. Bet nu par visu sīkāk arī pastāstīšu. Lai jau jums, tgd kad ir ziema, kāds siltumiņš no tām bildēm un rakstiņa tiek.
Trakie puikas uudenii.Kadrs no filmas :)Cabo PolonioCabo PolonioSanta TeresaPunta del DiabloLa Paloma

Nu te būs mazliet bildīšu. (Lai jūs pakārdinātu :p) Bet nu vēl milijos bilžu jūs gaidīs nākošajā rakstiņā, kas būs pavisam drīz. 🙂 Tad mēģināšu uzrakstīt visu, visu. 🙂 Lai jūs arī sajustu kaut kripatiņu no tās paradīzes, ko man bija tā veiksme izbaudīt.

4 komentāri »

 1. Māsa said

  Nu man arī nav nekas vairāk sakāms, kā Uuuuuu, Aaaaaaaaa un Wiiiiiiiiiiii cik smuki! Tiešām – paradīze!! Urugvaja, es jau nāāāku!! (tb, sāku krāt naudu 😀 )

 2. veidux said

  njaa ! izbaudi gan ne ! mums ne ziema ne vasara ne rudens ! te sniegs snieg te lietus caraam dienaam liist ! nav nekaa pastaaviiga a tev : saule, +30 un okeaans ( nepierodi 😀 ) ! varbuut ne paradiize bet noteikti tuvu tam!

 3. Sabīne said

  nu paldies Ilze! 😉 :))
  tādas patīkami relaksējošas bildes! feini! 😉

 4. Māsa said

  Euu, sirsniņ, kur ir turpinājums? Nevaru sagaidīt!! 🙂

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: