Četras nedēļas.

Kāds jums tur pavasaris izskatās? Silti un jauki, ne?
Es te cīnos ar kārējo rudens/ziemas sāukstēšanos.

Runājot par skolu. Vēsture, filozofija, literatura mani beidz nost. Mana spāņu valoda nav TIK laba lai saprastu skolotājus, kas savu sakāmo vienkārši nober un bez apstājas lēkā pa tēmām kā tādas vardītes uz ūdens. Nopietni. Šīs stindas man ir īstās mocības. Nekad agrāk nebūtu iedomājusies ka uz matemātiku iešu ar smaidu uz lūpām un varēšu mazliet atpūsties 😀
Šīs nedēļas nogalē bija mūsu pēdējā ¨savākšanās¨ ar visiem YFU studentiem iekš Urugvajas.
Ehh. Tā kā skatoties kādu labu filmu – gribās, lai mazliet vēl turpinās un tajā pašā brīdī, filmai vajag beigas. Nu, jā. Apmēram ar šitādu toni pagāja mūsu pēdējā orientācijas nometne. Tā bija pati labākā nometne, no visām šī gada satikšanās reizēm. Lai arī abas divas dienas dominēja tāda skumjā sajūta, netrūka ne smieklu un citādu patīkamu sajūtu.
Tātad – 7. un 8. jūnijs – YFU Uruguay orientación.
Ar šīm divām dienām pietika, lai beidzot atnāktu tā sajūta – un jau pietrūkst, mazliet mazliet un darba vēl tik daudz. Daudz vēl nepateiktā, neredzētā un nepadarītā.
Piedzīvojām arī pirmās lielās raudāšanas. Un viena no pirmajām, kas raudāja krokodila asaras, biju es. Iemesls? Hanna. Viena no visjaujākajām personām, ko esmu satikusi. Abas divas raudājām, jo nezinam vai vēl kādreiz mūsu ceļi krustosies (baigā dzejniece :p ). Bet nu jā… sajūtas tieši tādas. Šo divu dienu laika, sēdējām viena otrai pretī un nezinājām ko teikt. Tā tik pazīstamā sitācija, ka liekas ir tik daudz ko teikt, bet visi vārdi kaut kur paklīduši. Skan jau banāli, bet ir tāda sajūta, ka šī tomēr nebija pēdējā reize, kad mēs tiekamies.
(Jūtu, ka akal skumjais vilnis uznācis, ātri jāmaina tēma )

Nēsmu arī jums neko stāstījusi, par manu urugvajietes-patriotes dienu. Man bija tā lielā veiksme piedalīties 18. maija, kas ir Las Piedras kaujas datums, kad urugvajieši cīnījās pret spāņiem un, protams, kauju uzvarēja, gājienā. Ar folkloras deju grupu. Un ar visu tērpu. He, un vai ziniet, tie urugvajiešu brunči ir smagi. 😀 2vas dienas pēc tam man bija pagrūti cilāt pat dakšiņu. :p hehe.

Ah! 🙂 Vēl divas lietas. Piermā – man nākoš pirmdien ir dzimšanas diena! (sun) Tik dīvainas sajūtas. Iedomājos, ka mājās būdama, visu gadu to vien būtu gaidījusi, savu 18 dzimšanas dienu, bet te man tās sajūtas ir pazudušas. Spožāks ir tas 7. jūlijs. Un otrā – kā jau pēc bildēm redzat, atkal izmaiņas matos. :p

3 komentāri »

 1. Māsa said

  Pēc kurām bildēm?

 2. karburators said

  ja estrellita nozīmē auseklītis, tad jau Estrella ir ļoti patriotiski čipsi 🙂

 3. Māsa said

  Nezinu, vai ir vērts vēl kaut ko komentēt, varbūt jau sēdi uz koferiem un šeit līdz mājās atbraukšanai vairs neienāksi..
  Bet man tāds jautājums – kā pagāja dz.dienas ballīte ar tiem n-tajiem viesiem!? 😀

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: